Realizace staveb - realizátor/ka - hlavní stavbyvedoucí, Žamberk

Stavebnictví, Management / Realizace staveb - realizátor/ka - hlavní stavbyvedoucí

Společnost ENVIRMINE-ENERGO, a.s.

Místo pracoviště Orlická kasárna 733, Žamberk
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Realizace staveb - realizátor/ka - hlavní stavbyvedoucí (Orlická kasárna 733, Žamberk)

Česká, dynamicky se rozvíjející firma ENVIRMINE-ENERGO, a.s., která nabízí svým zákazníkům dodávky technologických celků v oblasti dopravy, skladování a zpracování sypkých hmot, hledá pro svá pracoviště v Žamberku zkušeného a schopného kandidáta na pozici REALIZÁTOR/KA.
MÍSTO VÝKONU: Orlická kasárna č.p. 733, 564 01 Žamberk
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- projektové řízení zakázek ve strojírenství, stavební dozor technologických staveb
- konzultace s ostatními odděleními firmy
- zajištění schvalovací dokumentace a případných vzorků
- vytvoření, kontrola a průběžná aktualizace harmonogramu projektu
- zpracování podkladů pro zadání zakázky do výroby, objednání jednotlivých komponent
- organizace a kontrola montáže výrobku u zákazníka
POŽADUJEME:
- ŘP sk. B
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- SŠ/VŠ technického vzdělání
- zkušenost s prováděním staveb (technologií) na místě realizace podmínkou
- praxe s projektovým řízením zakázek
- dobré plánování času a priorit
- flexibilita, rychlost řešení problémů
- samostatnost, schopnost improvizace
- zodpovědnost a dotahování věcí do konce
NABÍZÍME:
- zázemí prosperující stabilní společnosti, působící na trhu již 30 let
- prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností
- motivující finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a nabízeným zkušenostem
V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na:

Informace o společnosti ENVIRMINE-ENERGO, a.s.

ENVIRMINE-ENERGO, a.s.
Orlická kasárna 733
Žamberk
56401
IČO: 29383081
aktualizováno před asi rokem