Recepce tělovýchovné jednoty (20-25 hodin týdně) - ozp - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních), Ostrava

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Recepce tělovýchovné jednoty (20-25 hodin týdně) - ozp - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Společnost AHA Plus s.r.o.

Místo pracoviště Varenská 3098, Ostrava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 116 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Recepce tělovýchovné jednoty (20-25 hodin týdně) - ozp - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) (Varenská 3098, Ostrava)

VYHRAZENO pro OZP. První kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY v Po-Pá v době 9:00 - 14:00 hodin na č. 734 514 315. NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ! Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na: nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou e-mailovou adresu.
Požadavky: Uživatelská dovednost na PC, komunikativnost a proaktivní styl vystupování výhodou. Po dohodě nástup možný IHNED.

Náplň práce: recepce, pokladna, CCTV dohled nad areálem, dále dle potřeb a zadání klienta

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.
Varenská 3098
Ostrava

IČO: 6227155
aktualizováno před 4 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Ostrava-město v oboru Obchod a cestovní ruch, Administrativa

Všechny pracovní inzeráty v okrese Ostrava-město v oboru Obchod a cestovní ruch, Administrativa