Recepční administrativní budovy - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních), Praha

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Recepční administrativní budovy - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Společnost Royal Facility s.r.o.

Místo pracoviště Sabinova 707, Praha
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 850 - 23 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Recepční administrativní budovy - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) (Sabinova 707, Praha)

Pokorová Kristýna, tel.: 602 250 543, e-mail:

Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici recepční. Nabízíme dvě varianty směn, a to buď:
12 hodinové směny na krátký dlouhý týden
8 hodinové směny vždy středa až pátek

Náplň práce:
o Evidence docházek zaměstnanců
o Evidence vydaných klíčů
o Vedení knihy návštěv
o Třídění a evidence došlé pošty
o Přepojování telefonů
o Evidence vozového parku
o Zapisování došlých faktur do systému

Nabízíme:
o Práci na zkrácený úvazek
o Osmihodinová pracovní doba
o Krátký/Dlouhý týden
o Zázemí stabilní společnosti

Požadujeme:
o Středoškolské vzdělání
o Příjemné vystupování
o Výbornou znalost češtiny
o Znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
o Fyzickou zdatnost (dvakrát denně obhlídka čtyřpatrové budovy bez výtahu)
o Spolehlivost

Informace o společnosti Royal Facility s.r.o.

Royal Facility s.r.o.
Sabinova 707
Praha
13000
IČO: 27631451
aktualizováno před asi rokem