Recepční (ozp) - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních), Plzeň

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Recepční (ozp) - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Společnost Doučování ETIAM, s.r.o.

Místo pracoviště Riegrova 208, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 8 250 - 24 750 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Recepční (ozp) - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) (Riegrova 208, Plzeň)

Nábor určen pouze pro uchazeče z řad OZP.
V případě zájmu zasílat životopisy a informace uchazeče na email

Nabízíme: příležitost osobám se zdravotním postižením stát se recepční ve Škole Populo na pobočce v Plzni,motivující finanční ohodnocení,práci na zkrácený úvazek,dlouhodobou spolupráci,možnost kariérního růstu a řadu benefitů.
Náplň práce:vytváření příjemného prostředí pro výuku,komunikace s klienty,řešení požadavků lektorů,zajištění bezproblémového chodu pobočky,kontrola zásobování kancelářského vybavení a zajišťování drobného občerstvení.
Požadujeme:potvrzení statusu OZP,proklientský přístup,skvělé komunikační dovednosti, příjemný projev, vstřícnost a pečlivost,chuť učit se novým věcem,přirozený zájem o vytváření příjemného prostředí na naší pobočce.
Pracovní úvazek na 10 h, 15h 20 h nebo 30 h týdně.
Kontaktní osoba Ing. Jana Ulbrichová - tel. 739699069 - PO-PÁ v čase mezi 8-16.30h

Informace o společnosti Doučování ETIAM, s.r.o.

Doučování ETIAM, s.r.o.
Riegrova 208
Plzeň

IČO: 5482437
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Recepční (ozp) - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)