Recepční pouze ozp - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních), Karviná

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Recepční pouze ozp - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Společnost ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

Místo pracoviště Stonavská 2179, Karviná
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 17 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Recepční pouze ozp - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) (Stonavská 2179, Karviná)

Náplň práce

- jedná se o zajímavou práci v příjemném kolektivu - práce na recepci
- telefonní komunikace, přepojování hovorů, evidence návštěv
- pracovní doba Po - Pá 8 hod. pracovní směny

Požadujeme:

- spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost
- příjemný vzhled a vystupování

Nabízíme:
- práci na plný úvazek s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu zájemce
- jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
- dlouhodobé zaměstnání

Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby pobírající invalidní důchod
Nechodit na místo výkonu práce v případě zájmu prosím kontaktovat telefonicky
nebo emailem.

Informace o společnosti ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

ČOS - Česká ochranná společnost a.s.
Stonavská 2179
Karviná
73506
IČO: 25853317
aktualizováno před 8 měsíci