Recepční - vedoucí směny - front office manager/ka - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních, Rusava

Obchod a cestovní ruch / Recepční - vedoucí směny - front office manager/ka - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Společnost Resort Rusava a.s.

Místo pracoviště Rusava 334, Rusava
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Recepční - vedoucí směny - front office manager/ka - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (Rusava 334, Rusava)

pracoviště Hotel Rusava
- Náplň práce: zajištění chodu recepce jako vedoucí směny, obsluha pokladny, platebních terminálů, komunikace s hosty
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, středně pokročilá znalost práce na PC, znalost rezervačního programu Previo výhodou, ale není podmínkou, vstřícnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, časová flexibilita
- hmotná zodpovědnost, PD 7:00-22:00 hod., střídání krátkého a dlouhého týdne Po-Ne, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Benefity: personální strava zdarma, odměny dle výkonosti
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Informace o společnosti Resort Rusava a.s.

Resort Rusava a.s.
Rusava 334
Rusava
76841
IČO: 9689028
aktualizováno před 11 měsíci