Redaktor/ka - redaktoři (kromě technických), Vsetín

Kultura a sport / Redaktor/ka - redaktoři (kromě technických)

Společnost JALOVEC s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Na Příkopě 814, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Redaktor/ka - redaktoři (kromě technických) (Na Příkopě 814, Vsetín)

REDAKTOR/KA
Nástup možný po dohodě ihned.
PRACOVNÍ POMĚR: Nabízíme širokou škálu možností pracovního vztahu. Spolupráce možná jak na plný, tak na zkrácený úvazek, případně na DPP/DPČ. Finanční ohodnocení dle domluveného rozsahu a odvedené práce.
POŽADUJEME: Řidičský průkaz sk. B, komunikativnost, zodpovědnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Tvorba článků, zpracovávání informací z tiskových zpráv, získávání
a sběr informací.
NABÍZÍME: Stravenky, prémie.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na
Ov.tel.: 1.3.

Informace o společnosti JALOVEC s.r.o.

JALOVEC s.r.o.
Na Příkopě 814
Vsetín
75501
IČO: 27779181
aktualizováno před 2 měsíci