Ředitel/ka - ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností, Šumperk

Administrativa, Management / Ředitel/ka - ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností

Společnost Okresní hospodářská komora Šumperk

Místo pracoviště Jílová 1550, Šumperk
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 26 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ředitel/ka - ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností (Jílová 1550, Šumperk)

Kvalifikační požadavky: min. SŠ vzdělání

Jiné požadavky:
- velmi dobré řídící, prezentační, komunikační a organizační schopnosti
- pečlivost, odpovědnost, samostatnost a schopnost týmové práce
- praxe s vedením kanceláře, řízením lidí výhodou
- praxe s projektovým řízením a dotačními programy
- praxe s vedením účetnictví výhodou
- velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC
- aktivní řidič sk. B
- trestní bezúhonnost

Hlavní náplň pozice:
- vedení administrativy a běžného chodu kanceláře
- komunikace se členy OHK Šumperk a veřejná prezentace OHK Šumperk v regionu
- vedení menšího kolektivu zaměstnanců
- příprava podkladů pro jednání orgánů OHK Šumperk
- plnění úkolů dle pokynů představenstva OHK Šumperk
- administrativa, realizace a kontrola dotací a projektů
- personální agenda a příprava podkladů pro mzdy

Nabízíme:
- zodpovědnou práci s prostorem pro realizaci
- práci na pracovní úvazek - 40 h/týdně
- smlouvu na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
- pro služební účely auto, telefon a notebook, stravenkový paušál
- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
- předpokládaný nástup 2.1.2022, nebo dle dohody
- mzdové ohodnocení 26 - 28 000 Kč + pohyblivá složka mzdy
- prémie, stravenkový paušál
Životopis spolu s motivačním dopisem zašlete nejpozději do 18.10.2021.

Informace o společnosti Okresní hospodářská komora Šumperk

Okresní hospodářská komora Šumperk
Jílová 1550
Šumperk
78701
IČO: 47673176
aktualizováno před více než 2 roky