*ředitel/ka příspěvkové organizace - knihovna matěje josefa sychry žďár nad sázavou - řídící pracovníci knihoven, muzeí a v příbuzných oblastech, Žďár nad Sázavou

Kultura a sport, Management / *ředitel/ka příspěvkové organizace - knihovna matěje josefa sychry žďár nad sázavou - řídící pracovníci knihoven, muzeí a v příbuzných oblastech

Společnost Město Žďár nad Sázavou

Místo pracoviště Žižkova 227, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *ředitel/ka příspěvkové organizace - knihovna matěje josefa sychry žďár nad sázavou - řídící pracovníci knihoven, muzeí a v příbuzných oblastech (Žižkova 227, Žďár nad Sázavou)

Náplň práce:
. Zajištění provozu knihovny ve smyslu zákona O knihovnách a dalších legislativních dokumentů týkajících se činnosti knihoven
. organizace, evidence a ochrana fondů
. statistická činnost pro Národní knihovnu a zřizovatele
. organizace odborné práce zaměstnanců, metodická a kontrolní činnost
. koncepce kulturní a výchovné činnosti veřejné knihovny
. public relations a organizace propagační činnosti knihovny
. zodpovědnost za hmotný a nehmotný majetek, jeho funkčnost a evidenci zodpovědnost za ekonomickou agendu knihovny a čerpání rozpočtu
. grantová politika
Nabízíme:
. Platové ohodnocení až 50 000,- Kč/měsíc
. Možnost mimořádných složek platu (odměny na základě odvedené práce)
. Zajímavou a tvůrčí práci s možností seberealizace ve významné organizaci města
Žďár nad Sázavou s vysokou mírou prestiže a odpovědnosti k veřejnosti
. Systém benefitů a zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování)
Požadavky na uchazeče:
. Vypracovaný projekt strategického řízení příspěvkové organizace Knihovna Matěje Josefa Sychry Žďár nad Sázavou na dalších šest let (rozsah 5 - 10 stran formátu A4)
Osnova tohoto dokumentu:
1. Návrh strategie řízení organizace (vize a poslání organizace a strategická opatření pro její naplnění, včetně
rozpracování do taktických plánů, rozpočtový výhled, personální zajištění, investiční činnost,
návrhy opatření k racionalizaci provozu)
2. Propagace činnosti a rozvoj organizace (marketingové aktivity a plán, nové
činnosti/inovace, invence, kreativita, vlastní aktivity)
. Vysokoškolské vzdělání
. Praxe ve vedení týmu min. 3 roky
. Manažerské schopnosti, komunikativnost, značná časová flexibilita
. osobních údajů, zákoníku práce
. Pozitivní a proaktivní přístup k řešení pracovních úkolů
. Schopnost přinášet inovace a tvůrčí řešení
. Výborné komunikační a prezentační dovednosti
. Znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, PowerPoint)
. Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
. Morální a občanská bezúhonnost, důraz na etické jednání
Výhodou:
. Zkušenosti v oblasti kultury a základní kulturní a čtenářský přehled
. Znalost zákonů: knihovního, autorského, zákona o obcích, zákona na ochranu
. Znalost problematiky řízení a ekonomiky příspěvkových organizací
. Znalost dotační a projektové problematiky
. Znalost cizího jazyka
Zákonnými předpoklady pro účast ve výběrovém řízení je státní občanství České republiky, dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost a ovládání českého jazyka.
Další informace o fungování příspěvkové organizace Knihovna M. J. Sychry je možné získat na: https://www.knihzdar.cz/ a http://www.zdarns.cz/mesto-Zdar/prispevkoveorganizace/
Přihlášky doručte do 9. 12. 2022 do 12 hodin na adresu:
Městský úřad Žďár nad Sázavou - sekretariát starosty, Žižkova 227/1, 591 01 Žďár nad Sázavou
Na obálku uveďte „Výběrové řízení – PO Knihovna M. J. Sychry“.
Vzor přihlášky naleznete na webových stránkách města (https://www.zdarns.cz/mestsky-urad/nabidka-zamestnani) spolu s veškerými informacemi o požadovaných dokumentech, které k přihlášce připojit.
Kontaktní osoby za vyhlašovatele:
Ing. Martin Mrkos, ACCA, starosta, telefon 739 477 703
Ing. Zuzana Čapková, personalistka, telefon 566 688 120
Informace k průběhu výběrového řízení:
Předpokládaný termín ústních pohovorů 15. 12. 2022.
Uchazeči budou pozváni a o dalším průběhu informováni vždy v předstihu na jimi uvedených
e-mailových adresách.

Informace o společnosti Město Žďár nad Sázavou

Město Žďár nad Sázavou
Žižkova 227
Žďár nad Sázavou
59101
IČO: 295841
aktualizováno před více než rokem