Ředitel příspěvkové organizace města loket - "kulturní dům dvorana, příspěvková organizace" - vedoucí všeobecných administrativních pracovníků, Loket

Administrativa, Management / Ředitel příspěvkové organizace města loket - "kulturní dům dvorana, příspěvková organizace" - vedoucí všeobecných administrativních pracovníků

Společnost Město Loket

Místo pracoviště T. G. Masaryka 1, Loket
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ředitel příspěvkové organizace města loket - "kulturní dům dvorana, příspěvková organizace" - vedoucí všeobecných administrativních pracovníků (T. G. Masaryka 1, Loket)

Předpokládaný nástup: 1. 10. 2021 nebo dle dohody

Podmínky pro přijetí:

" minimálně středoškolské vzdělání
" řídící schopnosti a doložitelné zkušenosti s vedením kolektivu
" řidičský průkaz skupiny B
" časová flexibilita a odolnost proti stresu
" velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC
" všeobecný kulturní přehled a znalost místního kulturního prostředí

Výhodou je:

" vysokoškolské vzdělání
" doložitelná praxe na vedoucí pozici ideálně obdobného charakteru, případně zkušenost s pořádáním vlastních kulturních akcí
" znalost cizích jazyků

Náplň práce:

" zajišťování kulturních potřeb ve městě Loket stanovených zřizovací listinou
" zajištění doplňkových činností dle zřizovací listiny
" zodpovědnost za výsledky hospodaření organizace, personální otázky a zajištění kompletní správy památkově chráněného objektu
" definování a nastavení strategických cílů ve spolupráci s vedením města
" úzká spolupráce s dalšími subjekty v oblasti kultury a společenských aktivit

Nabízíme:

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, a nařízením vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě, v platném znění,

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis uchazeče, č. tel. a e-mailovou adresu

K přihlášce uchazeč připojí následující doklady:

" strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech
" úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a kvalifikaci
" výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (nebo doklad o jeho vyžádání)
" koncepci řízení organizace Kulturní dům Dvorana, příspěvková organizace, návrh personálního, ekonomického a technického zajištění a predikci krátkodobého a dlouhodobého rozvoje organizace.

Písemné přihlášky uchazeči doručí nejpozději do 10. 8. 2021 na adresu:

Městský úřad Loket, T. G. Masaryka 1/69, 357 33 Loket,
nebo osobně do podatelny Městského úřadu Loket

Informace o společnosti Město Loket

Město Loket
T. G. Masaryka 1
Loket
35733
IČO: 259489
aktualizováno před téměř 3 roky