Referent bozp a po - specialisté v oblasti průmyslové ekologie, Ostrava

Výroba a provoz / Referent bozp a po - specialisté v oblasti průmyslové ekologie

Společnost TROJEK, a.s.

Místo pracoviště Dobrovského 60, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent bozp a po - specialisté v oblasti průmyslové ekologie (Dobrovského 60, Ostrava)

1. kontakt e-mailem:

POŽADUJEME :
- Odborná způsobilost k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle zákona č. 309/2006 Sb.
- Odborná způsobilost dle § 11 zákona č. 133/1985 Sb.
- Orientace v technické dokumentaci, znalost právních předpisů a norem týkajících se BOZP a PO
- Dobrá uživatelská znalost PC, ochota se nadále odborně vzdělávat, organizační a komunikační schopnosti
- Samostatné rozhodování, odpovědnost, pečlivost, Trestní bezúhonnost
- ŘP sk. B a praxe v řízení
- Praxe na obdobné pozici výhodou

PRACOVNÍ NÁPLŇ :
- vytváření a revize vnitřních norem, předpisů a technologických postupů týkajících se BOZP a PO
- vedení agendy a zajišťování lékařských prohlídek
- provádění kontrolní činnosti, vyhledávání a hodnocení rizik, navrhování opatření k jejich odstranění
- vedení agendy a zajišťování odborných školení, školení BOZP a PO
- vedení agendy a dokumentace pracovních úrazů
- jednání se státními orgány v záležitostech týkajících se BOZP a PO
- spolupráce s ostatními úseky na činnostíech souvisejících s BOZP a PO

Zaměstnanecké výhody: notebook, mobilní telefon, sick days, stravenky, příspěvek na penziní pojištění, prémie

Mzda: od 30 000 Kč do (dle praxe a vzdělání)

Informace o společnosti TROJEK, a.s.

TROJEK, a.s.
Dobrovského 60
Ostrava
70200
IČO: 49606778
www.trojek.cz
aktualizováno před více než rokem