Referent ekonomického a personálního oddělení / zkrácený úvazek - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce, Lanškroun

Finance, Administrativa / Referent ekonomického a personálního oddělení / zkrácený úvazek - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Společnost KOMFI spol. s r.o.

Místo pracoviště Dvořákova 1001, Lanškroun
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 15 000 - 25 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent ekonomického a personálního oddělení / zkrácený úvazek - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce (Dvořákova 1001, Lanškroun)

Požadujeme:
- vzdělání ekonomického směru SŠ/VŠ
- praxe v personální, mzdové nebo účetní oblasti výhodou
- pečlivost a zodpovědný přístup
- komunikativnost
- pokročilejší znalost WORD/EXCEL (bude ověřeno během výběrového řízení praktickou zkouškou)

Náplň práce:
- administrace výběrových řízení
- příprava personální agendy
- zpracování a úprava docházky
- příprava mzdových podkladů
- příprava účetních podkladů
- zpracování faktur

Nabízíme Vám:
- práce na zkrácený pracovní úvazek (4 - 6 hod.)
- pružná pracovní doba
- dobrý pracovní kolektiv
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- zvýhodněná dovolená pro zaměstnance a jejich rodiny ve firemním penzionu v rakouských Alpách

Kontakt: e-mailem

Informace o společnosti KOMFI spol. s r.o.

KOMFI spol. s r.o.
Dvořákova 1001
Lanškroun
56301
IČO: 46504508
aktualizováno před asi 2 roky