Referent -ka controllingu - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů, Dolní Benešov

Finance, Administrativa / Referent -ka controllingu - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Společnost MSA, a.s.

Místo pracoviště Hlučínská 641, Dolní Benešov
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent -ka controllingu - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů (Hlučínská 641, Dolní Benešov)

KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail:

Požadujeme:
- VŠ diplom ekonomického oboru
- Zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok velkou výhodou
- Znalost ruského jazyka velkou výhodou, nikoliv podmínkou
- MS Excel a MS PowerPoint na pokročilé úrovni
- Orientace v účetních výkazech
- Analytické schopnosti

Nabízíme:
- Perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Zvýhodnění tarify volání
- Možnost kariérního růstu

Náplň práce:
- Příprava podkladů pro účetní závěrku
- Pravidelný reporting pro účely vedení společnosti a pro mateřskou společnost
- Spolupráce na plánování a tvorbě rozpočtu
- Příprava ekonomických rozborů a analýz

Informace o společnosti MSA, a.s.

MSA, a.s.
Hlučínská 641
Dolní Benešov
74722
IČO: 45192278
aktualizováno před téměř 3 roky