Referent/ka finančního odboru - všeobecní administrativní pracovníci, Dobřany

Administrativa / Referent/ka finančního odboru - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Město Dobřany

Místo pracoviště Náměstí T. G. M. 1, Dobřany
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 15 200 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka finančního odboru - všeobecní administrativní pracovníci (Náměstí T. G. M. 1, Dobřany)

Město Dobřany, Náměstí T.G.M. 1, 334 41 Dobřany
Tajemník Městského úřadu Dobřany vyhlašuje v souladu se zákonem 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, (dále jen zákon o úřednících)
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ č. 2/2021
na vznik pracovního poměru úředníka ÚSC zařazeného do MěÚ Dobřany jako
referent/ka finančního odboru
Rámcová pracovní náplň: likvidace přijatých faktur, fakturace, sledování a vymáhání plateb, zajišťování styku s bankami, spolupráce na správě majetku města
Místo výkonu práce: Městský úřad Dobřany
Platová třída odpovídající druhu práce: dle dosaženého vzdělání a praxe v souladu s Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
Pracovní úvazek: plný
Trvání pracovního poměru: pracovní poměr na dobu neurčitou
Předpokládaný datum nástupu: 1. října 2021
Kvalifikační a odborné požadavky:
. ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
. základní orientace v hospodaření obcí
. předchozí praxe jako fakturace, evidence majetku výhodou
. dobrá znalost práce na PC
. samostatnost, pečlivost, schopnost jednat s lidmi, aktivní přístup k řešení problémů
. řidičský průkaz skupiny B výhodou
Náležitosti písemné přihlášky:
. jméno, příjmení a titul zájemce
. datum a místo narození, státní příslušnost
. místo trvalého pobytu
. číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana)
. datum a podpis zájemce
Výběrového řízení se mohou zúčastnit uchazeči, kteří splňují předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu ustanovení § 4 odst. 1 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících, tj. úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
- je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt;
- dosáhla věku 18 let;
- je způsobilá k právním úkonům;
- je bezúhonná ve smyslu ustanovení § 4 odst. 2 zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících;
- ovládá jednací jazyk.
Uchazeč podá písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
a) jméno, příjmení a titul uchazeče
b) datum a místo narození uchazeče
c) státní příslušnost uchazeče
d) místo trvalého pobytu uchazeče, telefonický kontakt
e) číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
f) datum a podpis uchazeče
K přihlášce je nutno připojit tyto doklady:
a) životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností (strukturovaný životopis) včetně telefonického a e-mailového kontaktu
b) výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce - ORIGINÁL
c) ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
d) další doklady, které se týkají odborné způsobilosti uchazeče
e) podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění:
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.
Jméno a příjmení, datum narození, vlastnoruční podpis
Lhůta, způsob a místo doručení přihlášek:
Přihlášku s přílohami doručte do 31. května 2021 (do 17.00 hod) buď osobně na podatelnu MěÚ Dobřany nebo poštou na adresu: MěÚ Dobřany, náměstí T.G.M. 1, 334 41 Dobřany. Uzavřenou obálku označte nápisem NEOTVÍRAT - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ Č. 2/2021 – FO a vypište adresu odesílatele.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Nevyžádané doklady s osobními údaji budou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění, po skončení výběrového řízení skartovány, pokud si je uchazeči nevyzvednou osobně, nebo nepožádají o jejich vrácení poštou do 14 dnů od skončení výběrového řízení.

Informace o společnosti Město Dobřany

Město Dobřany
Náměstí T. G. M. 1
Dobřany
33441
IČO: 256552
aktualizováno před asi 3 roky