Referent/ka kvality - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti, Kladno

Výroba a provoz / Referent/ka kvality - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Společnost TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.

Místo pracoviště Kladno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka kvality - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (Kladno)

Požadujeme:
základní znalost na PC, znalost programu SAP výhodou.
Komunikace s TŽ/MS v českém jazyce, základy AJ výhodou.

Náplň práce:
uvolňování zakázek v rámci výroby TŽ, vystavování zkouškových listů, tvorba atestů dle EN 10204, vystavování protokolu o 1. vzorku dle VDA2/PPAP, práce s technickými normami.

Nabízíme:
zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, rekondiční pobyty, příspěvek na penzijní fond a životní pojištění.

Kontakt osobně nebo emailem.

Informace o společnosti TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.

TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.

Kladno

IČO: 18050646
aktualizováno před téměř 2 roky