Referent/ka logistiky - úředníci ve skladech, Tábor

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Referent/ka logistiky - úředníci ve skladech

Společnost BioAktiv CZ s.r.o.

Místo pracoviště 9. května 1282, Tábor
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka logistiky - úředníci ve skladech (9. května 1282, Tábor)

POŽADAVKY:
- přístup týmového hráče, který je spolehlivý, umí komunikovat a má otevřenou hlavu
- výborné organizační schopnosti
- znalost aplikací Microsoft Office, Google Disk, Slack, Pohoda a CRM systémů
- vlastní iniciativu, samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly
- středoškolské či vysokoškolské vzdělání
- znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
- ochotu podat nadstandardní výkony, když si to situace žádá
- aktivní řidič skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE:
- zpracování přehledů a výstupů z obchodních činností na týdenní i měsíční bázi
- Back Office podpora v podobě přípravy podkladů pro obchodní tým - tabulky, šablony, smlouvy, aj.
- zpracování přijatých objednávek
- zajištění přepravy zboží odběratelům
- vystavování vydaných faktur
- komunikace s týmem obch. poradců
- komunikace se zákazníky
- místo výkonu práce - Tábor.
CO NABÍZÍME:
- práci na hlavní pracovní poměr
- přátelský kolektiv lidí
- skvělý work-life balanc s pružnou pracovní dobou
- týmovou podporu, know-how a možnost dalšího vzdělávání
- nástupní plat 28.000 hrubého, po zapracování navýšení
- 20 dní dovolené, 5 dní sick days
- stravenky
- 13. + 14. plat.
Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti BioAktiv CZ s.r.o.

BioAktiv CZ s.r.o.
9. května 1282
Tábor
39002
IČO: 24845957
aktualizováno před téměř 3 roky