Referent/ka nákupu - obchodní referenti, Plzeň

Obchod a cestovní ruch / Referent/ka nákupu - obchodní referenti

Společnost OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň

Místo pracoviště Hřbitovní 1326, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka nákupu - obchodní referenti (Hřbitovní 1326, Plzeň)

Životopis zasílejte na e-mail:
Požadujeme:
Uživatelská znalost práce na PC, komunikativní znalost AJ, ŘP sk. B, odpovědnost, samostatnost, znalost požadavků IATF16949 výhodou.
Náplň práce:
Objednávání materiálu/služeb dle požadavků výroby/úseků, tvorba/odeslání odvolávek, cenová jednání s dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů, hodnocení dodavatelů, atd.
Nabízíme:
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, kompletní zaučení, školicí kurzy, práci na zahraničních projektech pro prestižní firmy, prémie, stravovací paušál, pracovní doba 7,5 hod denně, pravidelná školení

Nástup možný ihned.

Informace o společnosti OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň

OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň
Hřbitovní 1326
Plzeň
31200
IČO: 28916
aktualizováno před 14 dny

Odpověď na pracovní pozici Referent/ka nákupu - obchodní referenti