Referent/ka odboru stavebně správního úřadu městského obvodu plzeň 1 (na dobu určitou) - úředníci vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje, Plzeň

Administrativa / Referent/ka odboru stavebně správního úřadu městského obvodu plzeň 1 (na dobu určitou) - úředníci vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje

Společnost Statutární město Plzeň

Místo pracoviště alej Svobody 882, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 710 - 34 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka odboru stavebně správního úřadu městského obvodu plzeň 1 (na dobu určitou) - úředníci vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje (alej Svobody 882, Plzeň)

Tajemnice Úřadu městského obvodu Plzeň 1
v souladu s § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků
vyhlašuje
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
na obsazení místa

referent/referentka Odboru stavebně správního Úřadu městského obvodu Plzeň 1 na dobu určitou po dobu čerpání mateřské dovolené, rodičovské dovolené a případně neplaceného volna do 4 let věku dítěte stávající zaměstnankyně

Platová třída: 9/10
(v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)

Místo výkonu práce: Plzeň

Rámcová pracovní náplň:
" vede řízení a vydává opatření podle stavebního zákona a správního řádu;
" vykonává stavební a státní dozor nad dodržováním stavebního zákona;
" vede evidenci vydaných stavebních povolení;
" zajišťuje ochranu veřejných zájmů vyplývajících z provádění staveb;
" rozhoduje o přestupcích fyzických a právnických osob vyplývajících z provádění staveb nebo jejich změn, z jejich užívání, z odstranění staveb a z terénních a stavebních úprav;
" zpracovává agendu Odboru stavebně správního v programu VITA;
" vybírá správní poplatky v rámci činnosti Odboru stavebně správního;
" pracovní náplň bude upravena dle dosaženého vzdělání a zařazení do platové třídy.

Kvalifikační a odborné požadavky:
" vzdělání a praxe dle ust. § 13a odst. 2 zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon, v účinném znění:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru nebo,
- vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví nebo,
- střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví;
" praxe ve veřejné správě výhodou;
" zvláštní odborná způsobilost při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění výhodou;
" nutná orientace v projektové dokumentaci, schopnost čtení výkresů a mapových podkladů, orientace v katastru nemovitostí;
" znalost stavebního zákona, prováděcích vyhlášek ke stavebnímu zákonu a správního řádu výhodou;
" znalost uživatelské práce s výpočetní technikou, především programové prostředí Microsoft Office (znalost programu VITA stavební úřad a VITA přestupky výhodou);
" řidičský průkaz skupiny B výhodou;
" dobré komunikační schopnosti;
" přesnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilita;
" splnění požadavků dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů.

Nabízíme:
" zajímavé a perspektivní zaměstnání u stabilního zaměstnavatele;
" za výborně odvedenou práci motivující osobní příplatek a mimořádné odměny;
" odborný profesní růst;
" příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době), stravenky a další zaměstnanecké výhody;
" pružná pracovní doba;
" propracovaný systém vzdělávání.

Předpokládané datum nástupu: prosinec 2023

Doklady potřebné pro přihlášení do výběrového řízení:
1. přihláška (náležitosti přihlášky: název pracovního místa, jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis);
2. strukturovaný životopis;
3. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce;
4. úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
5. personální dotazník (i přihlášku) - možno stáhnout z webových stránek www.plzen.eu kategorie Úřad, Pracovní místa.

Písemné přihlášky s označením:

"Výběrové řízení - referent OSS ÚMO Plzeň 1"

přijímá do 23.10.2023 Úřad městského obvodu Plzeň 1 - Organizační odbor (prostřednictvím PODATELNY), na adrese alej Svobody 60, 323 00 Plzeň 23.
Přihlášku můžete přinést osobně nebo poslat poštou. Bližší informace na tel. čísle 37803 6109.

PP na dobu určitou po dobu čerpání mateřské dovolené, rodičovské dovolené a případně neplaceného volna do 4 let věku dítěte stávající zaměstnankyně.

Informace o společnosti Statutární město Plzeň

Statutární město Plzeň
alej Svobody 882
Plzeň
32300
IČO: 75370
aktualizováno před 8 měsíci