Referent/ka přípravy výroby a realizace staveb - stavební technici, Plzeň

Stavebnictví / Referent/ka přípravy výroby a realizace staveb - stavební technici

Společnost DELTAFLOR plus, spol. s r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 554, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka přípravy výroby a realizace staveb - stavební technici (Průmyslová 554, Plzeň)

Požadujeme: středoškolské vzdělání stavebního nebo technického směru, možno i absolvent/-ka, ŘP sk. B, pracovitost, spolehlivost. Pracovní doba od 6.00 hod. (provozovna v Plzni-Doudlevcích), stavby v Plzni a okolí.
Nabízíme: stravné, bonusy, výhodné mzdové podmínky.
Náplň práce: tvorba cenových nabídek a příprava výroby - průmyslové podlahy, sanace železobetonových konstrukcí apod.

Informace o společnosti DELTAFLOR plus, spol. s r.o.

DELTAFLOR plus, spol. s r.o.
Průmyslová 554
Plzeň
30100
IČO: 4182898
aktualizováno před 13 dny

Odpověď na pracovní pozici Referent/ka přípravy výroby a realizace staveb - stavební technici

Průmyslová 554 554
Plzeň