Referent/ka prodeje s aj/fj - česká třebová - odborní administrativní pracovníci a asistenti, Česká Třebová

Administrativa / Referent/ka prodeje s aj/fj - česká třebová - odborní administrativní pracovníci a asistenti

Společnost Josef Škrkoň - Techplast, a.s.

Místo pracoviště Litomyšlská 2117, Česká Třebová
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"} {:cs=>"Francouzština"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka prodeje s aj/fj - česká třebová - odborní administrativní pracovníci a asistenti (Litomyšlská 2117, Česká Třebová)

Josef Škrkoň – Techplast, a.s. je společnost s dlouholetou historií zabývající se výrobou technických plastových dílů včetně konstrukce a výroby vstřikovacích nástrojů.
Od roku 2019 působí v novém výrobním závodě v České Třebové s plochou 12 000 m2. Disponuje nejmodernějšími technologiemi v oblasti výroby, kvality a logistiky. Výrobky dodává nejen do zemí Evropské unie, ale také do střední a jižní Ameriky a Asie.

Aktuálně hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr do nového výrobního závodu v České Třebové:

Referent/ka prodeje s Aj/Fj - Česká Třebová

Náplň práce

• komunikace se zákazníky
• příjem a potvrzování objednávek
• vystavování výrobních zakázek a plánování výroby
• komunikace s dopravci a objednávání přeprav
• příprava expedičních podkladů pro sklady
• reporting pro vedoucího logistiky
• spolupráce napříč firmou (nákup, výroba, sklady, QM, ekonomický úsek, projektové řízení)

Požadujeme

• středoškolské vzdělání
• aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
• spolehlivost
• samostatnost
• aktivní a zodpovědný přístup k práci
• prozákaznický přístup
• komunikativnost a příjemné vystupování

Výhodou

• aktivní znalost francouzského jazyka slovem i písmem
• zkušenosti s informačním systémem Entry
• zkušenosti s logistikou v automotive

Nabízíme

• nástupní plat od 23.000 Kč/měsíc. + prémie: průměrně 25 000,-/ měsíc
• měsíční (1.000 Kč), čtvrtletní prémie (3.000 Kč)
• roční věrnostní odměny až do výše 10.000 Kč dle délky pracovního poměru
• možnost práce ve stabilní společnosti v příjemném prostředí nového závodu
• dovolenou navíc
• příspěvek na stravu ve výši 100 Kč za den (příspěvek zaměstnance 2 Kč)
• Benefit Card Edenred
• MULTI 1.800 Kč/kvartál
• MEDICA 1.000 Kč/rok
• odborné vzdělávání

Pokud Vás naše nabízená pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na email: Mgr. Petr Kmošek – HR Interim manager. Těšíme se na Vaše reakce.

Informace o společnosti Josef Škrkoň - Techplast, a.s.

Josef Škrkoň - Techplast, a.s.
Litomyšlská 2117
Česká Třebová
56002
IČO: 25945017
aktualizováno před více než 2 roky