Referent/ka skladu - expedient/ka - úředníci ve skladech, Chrastava

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Referent/ka skladu - expedient/ka - úředníci ve skladech

Společnost Wassa logistic s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 750, Chrastava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 27 000 - 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka skladu - expedient/ka - úředníci ve skladech (Nádražní 750, Chrastava)

Pracovní náplň:
- Přijímání a zpracování požadavků zákazníka
- Skladové hospodářství - přijmy/výdeje
- Vystavování dokumentů
- Denní komunikace se zákazníkem a řidiči
- Související administrativní činnosti
- Práce na 1 směnu - ranní
Požadujeme:
- Uživatelská znalost práce na PC (Outlook, Excel)
- Odolnost vůči stresu
- Týmový hráč
- Pracovitá, přirozeně pozitivní a vyrovnaná osobnost
- Zkušenost z oboru logistiky je výhodou, nikoliv podmínkou
Nabízíme:
- Pestrou a zajímavou práci v respektované společnosti
- Pracovní kolektiv, který vždy pomůže
- Příležitost naučit se nové věci
Zaměstnanecké výhody. férové odměňování-bonusy, prémie, stravenky
Zaslat životopis s průvodním dopisem, případně se hlásit telefonicky nebo osobně.

Informace o společnosti Wassa logistic s.r.o.

Wassa logistic s.r.o.
Nádražní 750
Chrastava
46331
IČO: 6447911
aktualizováno před asi rokem

Další pracovní nabídky v okrese Liberec v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa