Referent/ka skladu - úředníci ve skladech, Český Krumlov

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Referent/ka skladu - úředníci ve skladech

Společnost Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 176, Český Krumlov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka skladu - úředníci ve skladech (Průmyslová 176, Český Krumlov)

Referent/ka skladu - Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Požadujeme:
" vzdělání - SOU
" praxi v logistice či skladu výhodou
" uživatelskou znalost PC
" spolehlivost
" práce ve dvousměnném provozu
" pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:
" 13. a 14. plat
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na dopravu
" dotované stravování
" příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
" podnikovou dopravu z Větřní a Českého Krumlova
" pravidelné odborné vzdělávání
" bohatý bonusový program
" kafetérii
" zázemí stabilní a perspektivní společnosti
" práce je vhodná i pro absolventy
Zaměstnanecké výhody4): " náborový příspěvek 8 000 Kč (po úspěšném absolvování zkušební doby 3 000Kč, po 6m 5 000Kč)
" podniková doprava z Větřní a Českého Krumlova
" kafeterie
Kontakt: osobně či telefonicky v pracovní dyn 9:00 - 15:00 hodin
Ověřeno: 5.5.2021

Informace o společnosti Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Schwan Cosmetics CR, s.r.o.
Průmyslová 176
Český Krumlov
38101
IČO: 26036835
aktualizováno před téměř 3 roky