Referent/ka spol. státní správy a samosprávy - ostatní odborní pracovníci v právní oblasti a příbuzných oborech, Jihlava

Právo / Referent/ka spol. státní správy a samosprávy - ostatní odborní pracovníci v právní oblasti a příbuzných oborech

Společnost Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina

Místo pracoviště Ke Skalce 4960, Jihlava
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 25 980 - 36 790 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka spol. státní správy a samosprávy - ostatní odborní pracovníci v právní oblasti a příbuzných oborech (Ke Skalce 4960, Jihlava)

VŠ - obor právo, 11. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. Nástup ihned.

Náplň práce: Sestavování, posuzování smluv před jejich uzavřením. Součinnost při výběrových/zadávacích řízeních v oblasti veřejných zakázek. Konzultace a právní podpora v rámci ekonomického úseku.

Požadavky: Znalost obchodního a občanského práva. Komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita. Ochota k dalšímu vzdělávání. Schopnost týmové práce, aktivní přístup k řešení problémů. Řešení majetkoprávních vztahů.

Informace o společnosti Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina

Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina
Ke Skalce 4960
Jihlava
58601
IČO: 70885184
aktualizováno před více než 2 roky