Referent/ka státní správy a samosprávy - agenda matriky - ostatní úředníci jinde neuvedení, Čkyně

Administrativa / Referent/ka státní správy a samosprávy - agenda matriky - ostatní úředníci jinde neuvedení

Společnost OBEC ČKYNĚ

Místo pracoviště Čkyně 2, Čkyně
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 23 390 - 34 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka státní správy a samosprávy - agenda matriky - ostatní úředníci jinde neuvedení (Čkyně 2, Čkyně)

Předpokládaný nástup: nejpozději: 01.10.2023 na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební dobou
Místo výkonu práce: Obecní úřad Čkyně, Čkyně čp. 2, 384 81 katastrální území obce Čkyně
Platová třída:10

Náplň práce:
matriční agenda, legalizace, vidimace, evidence obyvatel, evidence hrobových míst, agenda popisných a evidenčních čísel, vedení žádostí o umístění v DPS, zajišťování a organizace průběhu voleb, správní řízení, příjem hotovosti, evidence pozemkových smluv, ověřené výstupy Czech Point, vítání občánků, svatby.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.
Za bezúhonnou podle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků,
se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena.

Zájemce podá písemnou přihlášku. Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
-jméno, příjmení a titul uchazeče,
-datum a místo narození uchazeče,
-státní příslušnost uchazeče,
-místo trvalého pobytu uchazeče,
-číslo občanského průkazu uchazeče,
-datum a podpis uchazeče,
-telefonní, popř. e-mailové spojení.

K přihlášce se připojí tyto doklady:
-životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech,
-výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, možno získat na OÚ Čkyně ihned výstupem Czech POINTU (tel.: 388 423 170),
-ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,

Další požadavky:
Středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, VOŠ nebo VŠ ekonomického a technického směru; práce na PC (internet, MS Office); schopnost samostatné práce a rychlé orientace v pracovní problematice; dobré organizační schopnosti; časová flexibilita; pečlivost, schopnost jednat s lidmi; schopnost veřejného vystupování, řidičský průkaz B (aktivní řidič).

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 23.6.2023 do 14.00 hodin, na adresu: Obec Čkyně, Čkyně čp. 2, 384 81 Čkyně. Uzavřenou obálku označte heslem: "NEOTVÍRAT, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - MATRIKA".

Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.

Podrobnější informace podá:
Ing. Stanislava Tůmová, starostka obce, tel. 720 184 899, e-mail:

Informace o společnosti OBEC ČKYNĚ

OBEC ČKYNĚ
Čkyně 2
Čkyně
38481
IČO: 250384
aktualizováno před 12 měsíci