Referent/ka technického rozvoje - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií, Kladno

Informační technologie / Referent/ka technického rozvoje - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Společnost TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.

Místo pracoviště Kladno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 42 000 - 46 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka technického rozvoje - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (Kladno)

Požadujeme:
velmi dobrou znalost AJ, samostatnost a dobré komunikativní dovednosti.

Náplň práce:
příprava investičních akcí, kontrola průběhu realizace akcí, hodnocení projektů, analyzování technických informací k akcím TR.

Nabízíme:
zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, rekondiční pobyty, příspěvek na penzijní fond a životní pojištění.

Kontakt osobně nebo e-mailem:

Informace o společnosti TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.

TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.

Kladno

IČO: 18050646
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Referent/ka technického rozvoje - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií