Referent/ka územního plánování a stavebního řádu - pracovníci veřejné správy vydávající různá povolení, Hanušovice

Administrativa / Referent/ka územního plánování a stavebního řádu - pracovníci veřejné správy vydávající různá povolení

Společnost Město Hanušovice

Místo pracoviště Hlavní 92, Hanušovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 23 390 - 34 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka územního plánování a stavebního řádu - pracovníci veřejné správy vydávající různá povolení (Hlavní 92, Hanušovice)

Druh práce: referent/ka územního plánování a stavebního řádu
Místo výkonu práce: Hanušovice a jeho správního obvodu stavebního úřadu (Hanušovice, Jindřichov, Kopřivná, Branná, Vikantice, Šléglov, Staré Město, Malá Morava)
Předpokládaný termín nástupu: od 01.11.2023 popř. dle dohody
Pracovní poměr: pracovní poměr na dobu neurčitou (zkušební doba 3 měsíce)
Platové zařazení: 10 platová třída podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt.

Zákonné předpoklady:
- věk minimálně 18 let
- bezúhonnost dle § 4 odst. 2 zákona č. 312/2002 Sb.
- ovládání jednacího jazyka
- právní způsobilost
- splnění dalších předpokladů pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem
Požadavky na uchazeče:
Kvalifikační požadavky vzdělání a praxe splňuje fyzická osoba, která má
a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru,
b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo
c) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví.
- komunikativní osobnost schopná pracovat v týmu
- odolnost vůči stresu
- schopnost dodržovat zásadu nestrannosti, zákonnosti a spolehlivosti

Výhodou bude:
- praxe ve veřejné správě
- zvláštní odborná způsobilost při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu
- znalost zákonů souvisejících s vykonávanou činností uvedených v popisu pracovního místa
- řidičský průkaz skupiny B

Benefity:
- příspěvky penzijní připojištění
- 4 dny indispozičního volna
- příspěvky na stravné, na dovolenou, na zdravotní pomůcky
- v případě aktivního přístupu ke svěřené funkci nabízíme odpovídající osobní ohodnocení a možnost platového růstu
- příspěvek na dojíždění - pouze pro uchazeče mimo správní obvod města Hanušovice
Pracovní náplň:
Výkon stavebního úřadu, výkon činností v rozsahu stanoveném zákonem 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) ve znění pozdějších předpisů, a předpisů souvisejících. Spolupráce se všemi odbory Městského úřadu Hanušovice.

Přihlášku je možno předkládat pouze v písemné formě a musí obsahovat:
- jméno, příjmení a titul uchazeče
- datum a místo narození uchazeče
- státní příslušnost uchazeče
- místo trvalého pobytu uchazeče
- číslo občanského průkazu
- telefonní kontakt, případně i adresu elektronické pošty
- datum a podpis uchazeče

K přihlášce je nutné zvlášť přiložit tyto následující doklady:
- strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se správních činností
- výpis z evidence Rejstříků trestů, ne starší než 3 měsíce
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- případné další kopie dokladů o získání jiných odborných znalostí
- souhlas uchazeče o pracovní místo se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů č. 2016/679 ze dne 27. 04. 2016. Formulář najdete na webové stránce města Hanušovice zde: https://www.hanusovice.info/urad/zadosti-a-formulare/

Způsob podání přihlášek:
- osobně na podatelnu městského úřadu
- prostřednictvím České pošty
- obálku zřetelně označte textem:
"VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - REFERENT ODBORU VÝSTAVBY - NEOTVÍRAT"

Místo podání přihlášek:
- Městský úřad Hanušovice, Hlavní 92, 788 33 Hanušovice
Lhůta pro doručení přihlášek: do 04.10.2023 do 17:00 hod.
Upozornění: U přihlášek je důležité datum doručení, nikoliv odeslání. Vyhlašovatel výběrového řízení si vyhrazuje právo pracovní pozici neobsadit popř. výběrové řízení zrušit. Důvody nepřijetí se neoznamují.

Informace o společnosti Město Hanušovice

Město Hanušovice
Hlavní 92
Hanušovice
78833
IČO: 302546
aktualizováno před 8 měsíci