Referent/ka zahraničního obchodu, fakturant/ka - obchodní referenti, Veselí nad Lužnicí

Obchod a cestovní ruch / Referent/ka zahraničního obchodu, fakturant/ka - obchodní referenti

Společnost MABA Prefa spol. s r.o.

Místo pracoviště Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka zahraničního obchodu, fakturant/ka - obchodní referenti (Čtvrť J. Hybeše 549, Veselí nad Lužnicí)

Náplň práce: kontaktní místo pro německy mluvící zahraniční zákazníky v oblasti typových výrobků + fakturace.

Požadavky: minimálně středoškolské ukončené maturitou, minimálně základní znalost německého jazyka slovem i písmem, práce na PC, SAP a zkušenost v obchodních vztazích výhodou, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, mobilní telefon, příspěvek na životní pojištění, závodní stravování.
Kontakt: e-mailem, osobně (6:00 - 15:00 hod.)

Informace o společnosti MABA Prefa spol. s r.o.

MABA Prefa spol. s r.o.
Čtvrť J. Hybeše 549
Veselí nad Lužnicí
39181
IČO: 62525271
aktualizováno před více než 2 roky