Referent náhradních dílů (m/ž) - obchodní referenti, Sezimovo Ústí

Obchod a cestovní ruch / Referent náhradních dílů (m/ž) - obchodní referenti

Společnost KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.

Místo pracoviště náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent náhradních dílů (m/ž) - obchodní referenti (náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí)

Náplň:
Zajišťuje prodej náhradních dílů pro obráběcí stroje českým a zahraničním zákazníkům. Přijímá požadavky od zákazníků na zajištění náhradních dílů a řídí proces přijetí, evidence, vystavení a odeslání cenové nabídky, objednání náhradních dílů, vyskladnění, odeslání a fakturace. Telefonická a písemná komunikace s českými a zahraničními zákazníky ohledně stavu přijatého požadavku.

Požadavky:
AJ na výborné úrovni
NJ, RJ výhodou
Uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, MS Office
Komunikační dovednosti
Flexibilita a samostatnost.

Nabízíme:
- zázemí tradiční strojírenské společnosti
- týdenní pracovní doba 37,5 hod.
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění
- závodní stravování/příspěvek na stravování
- MultiSport karta
- karierní růst
- odměna za doporučení
- příspěvky a ocenění za životní a pracovní výročí, při odchodu do důchodu, při sňatku, při narození dítěte
- celozávodní dovolená
- slevy u partnerů a další benefity.

Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 7:00 - 15:00 hod.), e-mailem.

Informace o společnosti KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.

KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.
náměstí Tomáše Bati 419
Sezimovo Ústí
39102
IČO: 7333536
aktualizováno před 6 měsíci