Referent obchodního oddělení - obchodní referenti, Myslinka

Obchod a cestovní ruch / Referent obchodního oddělení - obchodní referenti

Společnost Elkamet s.r.o.

Místo pracoviště Myslinka 57, Myslinka
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent obchodního oddělení - obchodní referenti (Myslinka 57, Myslinka)

Místo výkonu práce: Myslinka 57
Možnost zkráceného úvazku 7 hod/týdně
Náplň práce
- Denní evidence a vyřizování zákaznických objednávek
- Kontrolování termínů, komunikace se zákazníkem
- Péče o zákaznické portály, zaznamenávání v ERP systému
- Zadávání reklamací a sledování reklamačních postupů
- Kontrola vydaných faktur, vyhotovení statistik
Požadujeme:
- Profesní zkušenosti nebo vzdělání v obchodním sektoru
- Dobrou znalost německého jazyka, anglický jazyk výhodou
- Schopnost samostatné práce, zaměřené na zákazníka
- Komunikativnost, schopnost týmové spolupráce, orientovanost na cíl
- Dobré znalosti PC (MS Office), znalost některého z ERP systému je výhodou.
- Zkušenosti v automobilovém, certifikovaném průmyslu (TS 16949 oder ISO 9001) jsou taktéž výhodou.
Nabízíme Vám:
Atraktivní a do budoucna jistá pracovní místa se zázemím v mezinárodní společnosti, která
odpovídají vysokým standardům automobilového průmyslu a jsou odpovídajícím způsobem
finančně ohodnocena na základě znalostí a zkušeností. Mezi další benefity pro naše
zaměstnance patří například stravenky / Sodexo, Naše stravenky/, možnost dalšího
odborného vzdělávání a osobního rozvoje, bonusová dovolená dle odpracovaných let, roční
odměny, stravování zdarma v nové denní místnosti.
Zájemci volejte na tel. 377 194 126 nebo zašlete e-mail na:
Více na https://www.elkamet.com/cz/kariera.html

Informace o společnosti Elkamet s.r.o.

Elkamet s.r.o.
Myslinka 57
Myslinka
33023
IČO: 27125149
aktualizováno před téměř 4 roky