Referent - obecní živnostenský úřad - všeobecní administrativní pracovníci, Rakovník

Administrativa / Referent - obecní živnostenský úřad - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Město Rakovník

Smluvní vztah služební poměr
Místo pracoviště Na Sekyře 166, Rakovník
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 23 390 - 34 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent - obecní živnostenský úřad - všeobecní administrativní pracovníci (Na Sekyře 166, Rakovník)

Platová třída 10.
Náplň práce: výkon živnostenského úřadu v oblasti koncesovaných živností a živností, zajišťování činností centrálního registračního místa živnostenského podnikání.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, znalost psaní a práce na PC.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost trvalého vzdělávání, podporu profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, školení, semináře, kurzy), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.
Písemná přihlášky zasílejte do 12.6.2023 na adresu: Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník

Více informací na https://www.mesto-rakovnik.cz/aktualne/

Informace o společnosti Město Rakovník

Město Rakovník
Na Sekyře 166
Rakovník
26901
IČO: 244309
aktualizováno před 12 měsíci