Referent - referentka skladu - odborní administrativní pracovníci a asistenti, Hustopeče

Administrativa / Referent - referentka skladu - odborní administrativní pracovníci a asistenti

Společnost Swiss Steel s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 32, Hustopeče
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 23 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent - referentka skladu - odborní administrativní pracovníci a asistenti (Nádražní 32, Hustopeče)

23.7.2021/ NÁPLŇ PRÁCE: zpracování zakázek do výroby. Jedná se o denní komunikaci se zákazníky a kolegy ve výrobě, zajištění dopravy k zákazníkům a další administrativní podpůrné činnosti.
Zkušenost ze strojírenské výroby je velkou výhodou. Znalost práce v SAP je také velkou výhodou.
NABÍZÍME: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, měsíční bonusy, roční bonus, stravenky 100 Kč/den, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč/měsíc, kafetérie, multisport karta atd.
KONTAKT: e-mailem nebo telefonicky (8:00 - 16:00 hod.).

Informace o společnosti Swiss Steel s.r.o.

Swiss Steel s.r.o.
Nádražní 32
Hustopeče
69301
IČO: 25068903
aktualizováno před téměř 3 roky