Referent/referentka zákaznického centra - všeobecní administrativní pracovníci, Hranice

Administrativa / Referent/referentka zákaznického centra - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost MB DOMUS SE

Místo pracoviště Družstevní 402, Hranice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 18 500 - 24 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/referentka zákaznického centra - všeobecní administrativní pracovníci (Družstevní 402, Hranice)

Nástup možný IHNED. Pracovní doba 7:00 hod - 15:30 hod.

Náplň práce:
Komunikace s obchodními partnery, administrativní řešení obchodních případů, práce na PC

Požadujeme:
Úplné střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou; znalost německého jazyka na úrovni B2, práce na PC , MS Office - uživatelská znalost, komunikační dovednosti, pečlivost, zodpovědnost,spolehlivost

Nabízíme:
- příspěvek na stravu; sleva na firemní produkty; mobilní telefon; firemní akce

Zájemci se mohou hlásit do 14.7.2021:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky (v pracovní dny 07,00 - 16,00hod.) na čísle 725 060 393 - pan Roman Machalík

Informace o společnosti MB DOMUS SE

MB DOMUS SE
Družstevní 402
Hranice
75301
IČO: 24244384
aktualizováno před téměř 3 roky