Referent/referentka zásobování, administrativní pracovní/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci, Prostějov

Administrativa / Referent/referentka zásobování, administrativní pracovní/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost CREW-MONT s.r.o.

Místo pracoviště Vrahovická 4298, Prostějov
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 21 300 - 30 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/referentka zásobování, administrativní pracovní/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci (Vrahovická 4298, Prostějov)

Životopisy zasílejte na email kontaktní osoba Kadlčík David, tel.: 774 182 521 (voalt 9:00-16:00), e-mail:
Náplň práce: objednávky materiálu pro realizaci zakázek v oblasti stavebnictví, komunikace s dododavateli a obchodními partnery, zajišťování nájezdů na zakázky a ubytování v zahraničí.
Požadujeme: ŘP sk. B, znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem, ovládání MS Office
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Požadavky

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti CREW-MONT s.r.o.

CREW-MONT s.r.o.
Vrahovická 4298
Prostějov

IČO: 6545769
aktualizováno před 7 dny

Odpověď na pracovní pozici Referent/referentka zásobování, administrativní pracovní/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci