Referent / referentka životního prostředí - ostatní pracovníci vězeňské služby, Hradec Králové

Obrana a ochrana / Referent / referentka životního prostředí - ostatní pracovníci vězeňské služby

Společnost Vězeňská služba České republiky

Místo pracoviště Hradební 860, Hradec Králové
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 24 740 - 34 740 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent / referentka životního prostředí - ostatní pracovníci vězeňské služby (Hradební 860, Hradec Králové)

Náplň práce: kumulovaná funkce energetik, ekolog, vodohospodář)
Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru s maturitou, s možností o rozšíření odborné způsobilosti podle Vyhlášky č.50/1978 Sb., min. § 6
-způsobilost k právním úkonům
-bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)
-osvědčení - kurz s celostátní platností "Podnikový ekolog"
-praxe v odpadovém hospodářství vítána
-organizační schopnosti, smysl pro zodpovědnost, samostatnost, pracovní nasazení
-znalost práce s PC (Outlook, MS Excel, MS Word)
Nabízíme: výše mzdy dle dosažené praxe + osobní příplatek, po roce možnost pracovního poměru na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené (200 hodin), 5 dnů indispozičního volna
příspěvek z FKSP na rekreaci, sportovní aktivity, kulturu, bezúročné půjčky, využívání rekreačních středisek Vězeňské služby ČR, příspěvek na penzijní připojištění a další zaměstnanecké benefity, stravování v zaměstnanecké jídelně.
Kontaktujte nás e-mailem (nejprve zašlete životopis)

Informace o společnosti Vězeňská služba České republiky

Vězeňská služba České republiky
Hradební 860
Hradec Králové
50003
IČO: 212423
aktualizováno před asi 2 roky