Referent - referetka správy majetku - ostatní úředníci jinde neuvedení, Vrchlabí

Administrativa / Referent - referetka správy majetku - ostatní úředníci jinde neuvedení

Společnost Správa Krkonošského národního parku

Místo pracoviště Dobrovského 3, Vrchlabí
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 24 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent - referetka správy majetku - ostatní úředníci jinde neuvedení (Dobrovského 3, Vrchlabí)

REFERENT- REFERENTKA SPRÁVY MAJETKU
Popis pracovní pozice:
- pozemková evidence nemovitého majetku
- oprava nesrovnalostí v katastru nemovitostí
- pronájmy a pachty pozemků dle platné legislativy
- směny pozemků, výkupy pozemků, věcná břemena
- stanoviska vlastníka pozemků
- správa majetku dle vnitřních předpisů organizace
- jednání za Správu KRNAP s městy a obcemi v regionu a úřady obcí s rozšířenou působností (stavební úřady, životní prostředí, vodoprávní úřady)
Požadavky:
- ÚSO nebo VŠ - obor lesnictví, pozemkové úpravy apod., právní vzdělání výhodou
- praxe v oboru vítána
- dobrá znalost legislativy
- uživatelská znalost PC - Microsoft Office (MS Word, MS Excell, Internet), GIS
- řidičské oprávnění skupiny "B" podmínkou
- znalost oblasti Krkonoš výhodou
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
- morální a občanská bezúhonnost
Přihláška musí obsahovat:
- označení výběrového řízení
- jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu, telefonické a e-mailové spojení
- motivační dopis
- strukturovaný životopis
- kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- výpis z rejstříku trestů (ne starší tří měsíců)
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení na základě délky praxe a dosaženého vzdělání dle Přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb., platné pro zaměstnance uvedené v § 5 odst. 1, v platném znění - platová třída 9 - 10 (do 35.000 Kč)
- pracovní úvazek 1, tj. 40 hodin/týden
- pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou po dobu jednoho roku, s možností jejího následného prodloužení na dobu neurčitou
- výhody zaměstnanců státní organizace (5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, FKSP, podpora penzijního připojištění, vybavení pro práci dle potřeb pracovníka, pracovní oblečení…)
místo výkonu práce, předpokládaný termín nástupu:
- Vrchlabí, 01. 12. 2023 nebo po domluvě
Přihlášku je nutno doručit osobně nebo poštou na adresu organizace v obálce označené jako "Výběrové řízení - referent správy majetku". Přihlášku včetně všech příloh je možné poslat též e-mailem na adresu a to do 15. 09. 2023 do 10:00 hod.
K pohovoru budou uchazeči vyzváni prostřednictvím e-mailu.
Předpokládaný termín pohovoru s uchazeči: 18. - 19. 09. 2023
Bližší informace poskytne:
Mgr. Luděk Khol, tel. 499456612, gsm.: 737217101, e-mail:
Bc. Oldřich Pažout, tel. 499456425, gsm: 737225495, e-mail:
Upozornění:
Upozorňujeme, že zaměstnanec Správy KRNAP nesmí být dle §303, odst. 3 zákoníku práce (zákon 262/2006 Sb. v platném znění) členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob, provozujících podnikatelskou činnost.

Informace o společnosti Správa Krkonošského národního parku

Správa Krkonošského národního parku
Dobrovského 3
Vrchlabí
54301
IČO: 88455
aktualizováno před 9 měsíci