Referent správy pohledávek - inkasisté pohledávek a příbuzní pracovníci, Rakovník

Obchod a cestovní ruch, Finance, Administrativa / Referent správy pohledávek - inkasisté pohledávek a příbuzní pracovníci

Společnost PREVIA Group Czech Republic a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Rakovník
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent správy pohledávek - inkasisté pohledávek a příbuzní pracovníci (Rakovník)

Náplň práce: mimosoudní vymáhání v terénu, práce s klienty.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, E (aktivní řidič).
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravu, možnost práce z domu.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: své životopisy zasílejte na e-mail tel. 777850484 (od 8:00 do 16:00 hod.)

Informace o společnosti PREVIA Group Czech Republic a.s.

PREVIA Group Czech Republic a.s.

Rakovník

IČO: 7875321
aktualizováno před asi rokem