Referent veřejných zakázek - obchodní referenti, Husinec

Obchod a cestovní ruch / Referent veřejných zakázek - obchodní referenti

Společnost Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i.

Místo pracoviště Hlavní 130, Husinec
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent veřejných zakázek - obchodní referenti (Hlavní 130, Husinec)

Upřesňující údaje
Náplň práce:
- Administrace celého procesu zadávacích řízení podle zákona č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách a veřejných zakázek malého rozsahu
- Řádné vedení dokumentace veřejné zakázky, příprava zadávacích podmínek (technických specifikací) na základě požadavků od uživatelů ÚJF
- Kontrola došlých nabídek účastníků zadávacího řízení, příprava podkladů pro zadavatele či komisi
- Evidence údajů k zakázkám a uzavřeným smlouvám v příslušných aplikacích
- Administrativní činnosti spojené s administrací veřejných zakázek hrazených z dotačních programů
Požadavky:
- Minimálně SŠ, VOŠ vzdělání (technického či ekonomického směru)
- Praxe ze zpracovávánín veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb. (minimálně rok)
- Komunikativní AJ slovem i písmem
- Uživatelská znalost MS Excel
- Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravenky, FKSP, kurzy cizích jazyků dle vlatní volby, zkrácená a flexibilní pracovní doba

Informace o společnosti Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i.

Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i.
Hlavní 130
Husinec
25068
IČO: 61389005
aktualizováno před téměř 3 roky