Referenti logistiky s aj - specialisté v oblasti logistiky, Staré Město

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Referenti logistiky s aj - specialisté v oblasti logistiky

Společnost Westlogic s.r.o.

Místo pracoviště Na Zbytkách 41, Staré Město
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 26 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Referenti logistiky s aj - specialisté v oblasti logistiky (Na Zbytkách 41, Staré Město)

A16 z:20/1/2022
Náplň práce:
- odpovědnost za expedici zboží
- komunikace s našimi zahraničními obchodními partnery, tuzemskými zákazníky a spedičními firmami
- spolupráce s výrobou
- nákup režijního materiálu
- ohled nad přípravou expedic, reporting.
Požadujeme:
- komunikativní znalost AJ (komunikace se zahraničními obchodními partnery)
- zkušenost na obdobné pozici.
Nabízíme:
- zaměstnanecké slevy, 25 dní dovolené, stravenkový paušál.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Westlogic s.r.o.

Westlogic s.r.o.
Na Zbytkách 41
Staré Město
73901
IČO: 28637372
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Frýdek-Místek v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz