Referenti prodeje - odbytoví agenti, Zlín

Obchod a cestovní ruch / Referenti prodeje - odbytoví agenti

Společnost OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Místo pracoviště Na Slanici 378, Zlín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referenti prodeje - odbytoví agenti (Na Slanici 378, Zlín)

Požadavky:
- SŠ (VŠ) vzdělání
- Praxe v obchodním oddělení výhodou
- znalost MS office
- technické a analytické myšlení
- znalost AJ (není podmínkou)

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- vyjasnění obchodně technických podmínek objednávky
- vypracování cenových nabídek
- příjem, zpracování a potvrzování objednávek
- úzká spolupráce s technickým a výrobním oddělením
- fakturace

Výhody:
zázemí stabilní a prosperující společnosti, 13. a 14.plat, dodatková dovolená, závodní stravování a jiné sociální benefity.

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky 8-14 hod.

Informace o společnosti OBZOR, výrobní družstvo Zlín

OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Na Slanici 378
Zlín
76302
IČO: 30988
aktualizováno před více než 2 roky