Regionální manažer/ka (úklidové, strážní a speciální služby) - region čechy (nástupní mzda 40 000 - 45 000 kč) - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce, Praha

Finance, Administrativa / Regionální manažer/ka (úklidové, strážní a speciální služby) - region čechy (nástupní mzda 40 000 - 45 000 kč) - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Společnost CLEANCAT s.r.o.

Místo pracoviště Dobronická 1257, Praha
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Regionální manažer/ka (úklidové, strážní a speciální služby) - region čechy (nástupní mzda 40 000 - 45 000 kč) - odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce (Dobronická 1257, Praha)

Popis pracovní pozice:
- zodpovědností za přípravu a rozjezd nových zakázek, za jejich chod a ekonomické výsledky
- zodpovědností za provoz zakázek podřízených manažerů oblasti
- prováděním kontrolní činnosti podřízených (dodržování parametrů a ukazatelů, kvality úklidu, kontrola
materiálního a technologického vybavení středisek)
- jednáním se zákazníky a reporting nadřízenému - provoznímu řediteli
- navrhováním a koordinací převodů technologií a vybavení s cílem zlepšit stav na zakázkách
- optimalizací pracovních výkonů
- účastí na pravidelných provozních poradách (min. 2x měsíčně) v Ostravě
- náborem a zaučováním podřízených zaměstnanců
- účastí na školeních a osvojováním si znalostí v oblasti ochrany životního prostředí, zabezpečování
kvality, BOZP a PO

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (ideálně technického nebo ekonomického směru)
- dobrá znalost práce na PC (zejména MS Excel, internet)
- orientace v základních ustanoveních zákoníku práce - podmínkou
- praxe min. 5 let na vedoucí pozici - podmínkou
- ŘP sk. B - aktivní řidič/ka (každodenní cestování - primárně v regionu Čechy, ale min. 2x měsíčně i do
sídla společnosti v Ostravě)
- min. pasívní znalost AJ
- Vaší iniciativě směrem k vyhledávání možností rozšíření poskytovaných služeb se nebráníme (obchodní
činnost ale nebude standardní náplní práce)
- další požadavky: časová flexibilita, samostatnost, organizační schopnosti, analytické myšlení, vedení týmu

Nabízíme:
- možnost pracovat pro ryze českou společnost s 25letou historií a více než 1 700 zaměstnanci
- pružnou pracovní dobu
- k pracovní pozici standardně patří: mobilní telefon, notebook, služební automobil (ke služebním účelům)
- zaučení na pozici - uvedení do problematiky úklidových, strážních a speciálních služeb
- měsíční, roční a jiné odměny
- stravenky (stravenkovou kartu)
- každý občas nemusí být ve své kůži - od toho máme sick days
- nepřilepíme Vás na kancelářskou židli - občas budete mít možnost pracovat z domova
- nenecháme Vás v tom plavat - očekávejte vstřícnou spolupráci s kolegy z ostatních oddělení
- interní i externí vzdělávání (odborná školení, měkké dovednosti a další)
- 2x za rok pořádáme firemní společenskou nebo sportovní akci, abyste mohli blíže poznat své kolegy i mimo pracovní prostředí
- předpokládaný termín nástupu: ihned / dohodou

Mzda: nástupní mzda 40 000 - 45 000 Kč
Místo výkonu práce: region Čechy (kancelář v Praze - Kunraticích)

Informace o společnosti CLEANCAT s.r.o.

CLEANCAT s.r.o.
Dobronická 1257
Praha
14800
IČO: 29453810
www.cleancat.cz
aktualizováno před více než rokem