Regionální obchodní zástupce pro sm,jm,vč,jč, praha a okolí - obchodní zástupci, Klopina

Obchod a cestovní ruch, Finance / Regionální obchodní zástupce pro sm,jm,vč,jč, praha a okolí - obchodní zástupci

Společnost ÚSOVSKO FOOD a.s.

Místo pracoviště Klopina 33, Klopina
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Regionální obchodní zástupce pro sm,jm,vč,jč, praha a okolí - obchodní zástupci (Klopina 33, Klopina)

Kontakt: emailem, telefonicky
Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání
- zkušenosti a znalosti z oblasti FMCG na obdobné pozici min. 2roky
- očekáváme proaktivní a týmový přístup, dobré organizační a vyjednávací schopnosti
- časová flexibilita

Náplň práce:
- budování a rozvíjení vztahů u svěřených zákazníků v daném regionu
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a následné zajištění celého procesu
- obchodní vyjednávání s klientem, domlouvání obchodních podmínek, promo akcí a marketingových aktivit - úzká spolupráce s KAM
- zpracovávání související dokumentace, reportingy, tvorba prodejních plánů, následné analýzy a vyhodnocení

Výhody:
- Stabilní pracovní pozice v rostoucí firmě
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- Práce na HPP
- Mzdové ohodnocení od 30.000 odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
- 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou.

Požadavky

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti ÚSOVSKO FOOD a.s.

ÚSOVSKO FOOD a.s.
Klopina 33
Klopina
78973
IČO: 60192011
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Regionální obchodní zástupce pro sm,jm,vč,jč, praha a okolí - obchodní zástupci

Klopina 33 33
Klopina