Registrační pracovník - pracovníci heren (kromě krupiérů), Napajedla

Obchod a cestovní ruch, Finance / Registrační pracovník - pracovníci heren (kromě krupiérů)

Společnost SYNOT TIP, a.s.

Místo pracoviště Kvítkovická 1579, Napajedla
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Registrační pracovník - pracovníci heren (kromě krupiérů) (Kvítkovická 1579, Napajedla)

Náplň práce: registrace hráčů, poskytování informací hostům, dvanácti hodinové směny 8-20 (střídání dlouhého a krátkého týdne)
Požadujeme: pozitivní a zodpovědný přístup k práci, komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, profesionální vystupování
Nabízíme: zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, garance výplaty mzdy i v pandemickém období, 23 dnů dovolené, zvýhodněné pobyty v rekreačních objektech skupiny Synot, Multisport karta, Gastropass
PP na dobu určitou s možností prodloužení.

Informace o společnosti SYNOT TIP, a.s.

SYNOT TIP, a.s.
Kvítkovická 1579
Napajedla
76361
IČO: 26301091
aktualizováno před více než 2 roky