Rejstříkový vedoucí, rejstříková vedoucí - všeobecní administrativní pracovníci, Praha

Administrativa / Rejstříkový vedoucí, rejstříková vedoucí - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Obvodní soud pro Prahu 9

Místo pracoviště 28. pluku 1533, Praha
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 18 300 - 26 830 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Rejstříkový vedoucí, rejstříková vedoucí - všeobecní administrativní pracovníci (28. pluku 1533, Praha)

Požadujeme:
státní občanství ČR, psaní hmatovou technikou (všemi deseti), znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, perfektní znalost českého jazyka, předchozí praxe vítána - není podmínkou.
Náplň práce:
Odpovědnost za chod soudního oddělení pro konkrétního soudce,
Vedení rejstříku a dalších tvz. evidenčních pomůcek v informačním systému
soudu. Přepisování textů a zpracovávání písemností podle pokynů v referátu.
Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- 5 dnů indispozičního volna
- příspěvky na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření
- příspěvky z FKSP na další kulturní a společenské akce
- jistotu stálého zaměstnání
- možnost dalšího odborného a profesního růstu

Informace o společnosti Obvodní soud pro Prahu 9

Obvodní soud pro Prahu 9
28. pluku 1533
Praha
10000
IČO: 24465
aktualizováno před téměř 3 roky