Reklamační technik/čka - reklamační referenti, Česká Lípa

Obchod a cestovní ruch / Reklamační technik/čka - reklamační referenti

Společnost CL-EVANS s.r.o.

Místo pracoviště Bulharská 1557, Česká Lípa
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Reklamační technik/čka - reklamační referenti (Bulharská 1557, Česká Lípa)

Místo výkonu práce: převážně Severní Čechy, Střední Čechy, Praha
Náplň práce:
- řešení reklamací na stavbách (s klientem, investorem, dodavateli)
- hledání příčin stavebních vad
- zajištění opravné práce v termínu
- kontrola a dodržování technických postupů a ISO norem, zlepšování procesů
Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici nebo dobré technické znalosti v oblasti pozemních staveb
- SŠ nebo VŠ stavebního směru výhodou
- orientace v technických a ISO normách, v projektové dokumentaci
- řidičský průkaz sk. B
- organizační a komunikační schopnosti
- flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup
- uživatelská znalost MS Office
Nabízíme:
- služební vůz i do osobního užívání, práce ve stabilní společnosti, 13. a 14. mzda v případě plnění ekonomického plánu, služební telefon, notebook, výhodný mobilní tarif, příspěvek na stravování, zvýhodněné ceny za PHM, vzdělávací programy, školení
První kontkakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hod.

Informace o společnosti CL-EVANS s.r.o.

CL-EVANS s.r.o.
Bulharská 1557
Česká Lípa
47001
IČO: 26768607
aktualizováno před více než 2 roky