Řezač - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na řezání, Děčín

Výroba a provoz / Řezač - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na řezání

Společnost Karned Tools s.r.o.

Místo pracoviště Krokova 767, Děčín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řezač - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na řezání (Krokova 767, Děčín)

Místo výkonu práce: Krokova č.p. 767/6
Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Společnost Karned Tools s.r.o. sídlící v Děčíně se zabývá vývojem a výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů. Tato stabilní, moderní a dynamicky se rozvíjející firma hledá do svých řad zručného řezače materiálů.

Náplň práce:
• manipulace s materiálem (příjem a kontrola objednaného materiálu)
• evidence a označování materiálu dle atestů
• obsluha řezacích pil (řezání materiálu na požadované rozměry dle výkresové dokumentace
a technologického postupu)
• výdej a vedení skladu odlitků
• provádění inventur ve skladu materiálu

Požadujeme:
• SOU vzdělání
• Praxe na obdobné pozici 3 - 5 let
• znalost značení materiálů
• práce s PC
• skladové hospodářství
• ochota učit se novým věcem
• samostatnost
• zodpovědnost

Finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
Nabízíme stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění v české výrobní společnosti
Přátelský kolektiv
Benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování a další)

Kontakt: Mgr. Jana Beutlerová, tel. 777 747 633, e-mail:

Informace o společnosti Karned Tools s.r.o.

Karned Tools s.r.o.
Krokova 767
Děčín
40502
IČO: 6550568
aktualizováno před 5 měsíci