Řezník / řeznice - řezníci a uzenáři, Ostrava

Výroba a provoz / Řezník / řeznice - řezníci a uzenáři

Společnost GTH catering a.s.

Místo pracoviště Vratimovská 689, Ostrava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řezník / řeznice - řezníci a uzenáři (Vratimovská 689, Ostrava)

Místo výkonu práce: Vratimovská 689, Ostrava - Kunčice
Kontakt telefonicky, e-mailem.

Náplň práce:
-příprava, zpracování masa, skladování masa, masných výrobků, drůbeže a ryb

Požadavky:
-praxe na podobné pozici podmínkou
-zodpovědnost, spolehlivost
-schopnost týmové práce, pracovitost
-zdravotní průkaz pro práci v potravinářství

Nabízíme:
-zázemí stabilní, rozvíjející se společnosti
-práce na HPP, transparentní odměňování
-pracovní doba PO - PÁ, pouze denní směny (05:00-13:30)
-zaměstnanecké benefity, zvýhodněné stravování
-příspěvek na penzijní/životní připojištění

Informace o společnosti GTH catering a.s.

GTH catering a.s.
Vratimovská 689
Ostrava
71900
IČO: 24206741
aktualizováno před téměř 3 roky