Řezník / řeznice - řezníci a uzenáři, Jilemnice

Výroba a provoz / Řezník / řeznice - řezníci a uzenáři

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Místo pracoviště Čsl. Legií 1258, Jilemnice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řezník / řeznice - řezníci a uzenáři (Čsl. Legií 1258, Jilemnice)

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Jilemnici (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)

Náplň práce:
-Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
-Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
-Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
-Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
-Kontrola kvality, čerstvosti zboží
-Dodržování hygienických zásad
-Dodržování pravidel HACCP
-Komunikace a obsluha zákazníků
-Obsluha pokladny

Požadujeme:
-Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
-Nebo praxi s bouráním a opracováním masa
-Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
-Zodpovědný přístup k práci
-Samostatnost, zručnost a pečlivost

-Práci ve stabilní české společnosti
-Práci na trvalý pracovní poměr nebo i brigádně
-Příspěvek na stravování ve mzdě
-Multisport kartu
-Příspěvek na penzijní připojištění

-Odměnu za práci o víkendech a svátcích
-Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
-Lázně
-Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
-Odměna za výročí narozenin
-Zaškolení na prodejně

kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky od 08:00 do 18:00 hod.,

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Čsl. Legií 1258
Jilemnice
51401
IČO: 61250988
aktualizováno před asi měsícem