Řidič/řidička autobusové dopravy - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob, Boskovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch / Řidič/řidička autobusové dopravy - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Společnost ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.

Místo pracoviště Nádražní 286, Boskovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 39 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/řidička autobusové dopravy - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob (Nádražní 286, Boskovice)

Náplň práce
Linková přeprava cestujících v okolí Boskovic, Blanska.
Požadujeme
* řidičský průkaz sk. D
* profesní průkaz
* kartu DGT
* zdravotní způsobilost
Nabízíme
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* průměrnou mzdu 40.000 Kč + diety 2.500 Kč
* motivační složku za PHM
* benefity: úhrada pojistky z výkonu povolání, chytrý mobilní telefon + sim karta s hrazeným tarifem vč. internetu, cestování firemními autobusy ZDARMA, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, firemní půjčka atd.
Nemáte řidičský průkaz skupiny D? Nevadí, získat ho můžete přes naší společnost.
Zaměstnanecké výhody: cestování firemními autobusy zdarma pro celou rodinu, sleva na PHM, příspěvek na dětský tábor, stabilizační půjčka, flexipasypenzijní pojištění 100 Kč, mob. telefon s hrazeným tarifem …
Kontakt možný osobně na adrese: Nádražní 286/8, 680 01 Boskovice, telefonicky v čase 7.00-14.00 hod na č. 606773222 nebo na e-mail. adrese:

Informace o společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.

ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
Nádražní 286
Boskovice
68001
IČO: 60108851
aktualizováno před 4 měsíci