Řidič - dělník ve stavebnictví - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví, Žamberk

Stavebnictví / Řidič - dělník ve stavebnictví - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Společnost SOVA stavební s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 500, Žamberk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič - dělník ve stavebnictví - mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (Nádražní 500, Žamberk)

Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 500, 564 01 Žamberk
Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- časovou flexibilitu
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- ŘP sk. C výhodou
Pracovní náplň:
- nákup, rozvoz a skládání stavebního materiálu
- pomoc při realizaci staveb
- pomocné stavební práce
- pracovní doba od 7.00h
Nabízíme: pracovní oděv, možnost pracovního postupu, mobilní telefon
PRVOTNÍ KONTAKT PÍSEMNĚ - p. Martin Bernaťák, e-mail : následně telefonicky na č. 733 148 364

Informace o společnosti SOVA stavební s.r.o.

SOVA stavební s.r.o.
Nádražní 500
Žamberk
56401
IČO: 29162360
aktualizováno před asi rokem