Řidič/ka autobusové dopravy - řidiči autobusů v městské hromadné dopravě, Mimoň

Doprava / Řidič/ka autobusové dopravy - řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

Společnost COMPAG CZ s.r.o.

Místo pracoviště V Lukách 95, Mimoň
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka autobusové dopravy - řidiči autobusů v městské hromadné dopravě (V Lukách 95, Mimoň)

Pracovní náplň:
- řízení autobusu na pravidelných linkách
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. D
- platný profesní průkaz
- platné psychotesty
- digitální karta výhodou
Nabízíme
- zázemí v dynamicky se rozvíjející společnosti
- zaškolení a zákonná školení
- možnost zvyšování kvalifikace
- firemní benefity - stravenky, bonusy, prémie
- nástup možný ihned
- mzda 30 000 - 35 000 Kč
První kontakt telefonicky nebo e-mailem!
Doručením životopisu společnosti COMPAG CZ s.r.o., sídlem Mimoň, V Lukách 95/IV IČ: 62241630 prohlašujete, že berete na vědomí, že tato společnost zpracovává vámi poskytnutá osobní data pro účely výběrového řízení pro obsazování této pozice a to výlučně v souladu s příslušnými ustanoveními zák.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Dále souhlasíte s tím, aby tyto údaje výše uvedená společnost uchovávala po dobu nejdéle 1 roku a využila je pouze v rozsahu pro personální účely nebo zasílání vhodných nabídek zaměstnání.

Informace o společnosti COMPAG CZ s.r.o.

COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95
Mimoň
47124
IČO: 62241630
aktualizováno před téměř 4 roky